Yin Yoga EsZens gemeente Altena
Vanaf 1 december verplaasten alle lessen van Theater Apolonia naar locatie EsZens Maasdijk 46 in Rijswijk. Er komen dan ook weer enkele plekken vrij. Informatie of opgeven voor yin yogaVoor wie?
Yin Yoga is geschikt voor iedereen die op zoek is naar diepe ontspanning voor zowel lichaam als geest. Of je nu stress wilt verminderen, je flexibiliteit wilt verbeteren of gewoon een moment van rust zoekt in je drukke week – Yin Yoga helpt je daarbij. Het kan ook bijdragen aan een betere nachtrust en is een fijne aanvulling als je actief sport.
Tijdens de lessen ervaar je, door middel van Yin Yoga-houdingen en meditatie, hoe je meer rust en balans kunt vinden in lichaam en geest. Je oefent met vertragen, verstillen, je grenzen bewaken en je aandacht focussen.
Je hebt geen ervaring met yoga nodig om mee te doen.


Wat is yin yoga
Yin Yoga omarmt de kunst van vertragen en bewustzijn in een wereld die vaak wordt gedomineerd door snelheid en activiteit. Deze unieke yogavorm richt zich op het ontspannen van het dieperliggende bindweefsel rond de gewrichten, zoals pezen en fascia. In tegenstelling tot meer dynamische yogastijlen, waar houdingen vaak kort worden vastgehouden, wordt bij Yin Yoga elke pose voor een langere periode aangehouden.
Yin Yoga nodigt uit tot het loslaten van fysieke en mentale spanning, waardoor een gevoel van innerlijke rust ontstaat.
Wat Yin Yoga zo bijzonder maakt, is dat het voor iedereen toegankelijk is, ongeacht leeftijd, flexibiliteit of ervaringsniveau. Je hebt geen eerdere yoga-ervaring nodig om te profiteren van de weldadige effecten. De focus ligt op het observeren van sensaties in het lichaam, het vinden van comfort in de houdingen en het ontwikkelen van een diepere connectie met jezelf.
Wat gaan we doen
Iedere maand werken we met een thema dat verdieping en focus brengt in de yogalessen. Door gedurende de maand bepaalde houdingen te herhalen, krijg je de kans om deze dieper te ervaren en optimaal effect te bereiken – zowel fysiek als mentaal.
Elke les bestaat uit:
♦ Welkom & aankomen
♦ Yin Yoga oefeningen
♦ Begeleide eindmeditatie
♦ Afsluiting met thee
Zo ontstaat een wekelijkse routine waarin je ontspanning, verdieping en groei ervaart.

In de stilte van ontspanning vinden we de vrijheid van het zijn
Praktische informatie
Vanaf 1 december vinden de wekelijkse Yin Yoga-lessen plaats bin EsZens aan de Maasdijk46 in Rijswijk Noord-Brabent. (dorp naast Woudrichem)
Er zijn 6 vaste kleine groepen van max 6 personen. De lessen zijn als volgt ingedeeld:
Maandag 19:00 – 20:00 en 20.30 – 21.30
Dinsdag 9.00- 10.00 en 10.30 – 11.30
Dinsdag 19:00 – 20:00 en 20.30 – 21.30
Ik zorg voor alle benodigde materialen, dus je hoeft niets mee te nemen. Draag iets makkelijks waarin je je comfortabel voelt.
Heb je interesse? Neem dan contact op! Bij een volle groep kun je je ook opgeven voor de wachtlijst.

Vaste groep Yin Yoga
ma 19-20 of 20.30-21.30- ! Beschikbare plekken vanaf 1 december: Maandag 19 uur 1 plek vrij en 20.30 uur 2 plekken vrij!
- Je kiest voor een wekelijkse les van 19 tot 20 of van 20.30 tot 21.30
- Je hebt een abonnement en betaalt per maand
Vaste groep Yin Yoga
di 19-20 of 20.30-21.30- ! Beschikbare plekken vanaf 1 december: Dinsdag 19 uur 2 plekken vrij en 20.30 vol !
- Je kiest voor een wekelijkse les van 19 tot 20 of van 20.30 tot 21.30
- Je hebt een abonnement en betaalt per maand
Vaste groep Yin Yoga
di 9-10 of 10.30-11.30- ! deze groepen zijn vol, je kunt je aanmelden voor de wachtlijst !
- Je kiest voor een wekelijkse les van 9-10 of 11.30-12.30
- Je hebt een abonnement en betaalt per maand
Gratis intoductieles
- Wil je het een keer gratis proberen of het wat voor je is. Stuur mij dan een mailtje of whatsapp bericht.